Плетено влакно Climax miG8 Fluo-Yellow

Производители Climax
Код: Climax miG8 fluo-yellow
Наличност: Налично
  • Цена: 39.90лв.

  • Бонус точки: 39

Налични опции

Напиши ревю

Внимание: HTML не се допуска!
    Лош           Добър