• FIIISH BLACK MINNOW №3 40g  Simple Combo Offshore Kaki -

Crazy Sand ELL 150 №3 40g Simple Combo Offshore Kaki

15.00лв.

Налично

  • Код: Crazy Sand ELL 150 №3 40g Simple Combo Offshore Kaki
  • ължина (см.): 15.0 см.
  • Тегло (гр.): 40.0 гр.
  • Вид риба: Лаврак, Рокфиш
  • Форма: Змийорка

Напиши ревю

Внимание: HTML не се допуска!
    Лош           Добър