За друг риболов - 0898 590963; За риболов на шаран - 0896 863567
  • FOX EOS CARP MONO

FOX EOS CARP MONO

23.50лв.

Налично

  • Производител: FOX
  • Код: FOX EOS CARP MONO

Налични опции

  • 0.350.35 (23.50лв.)

Напиши ревю

Внимание: HTML не се допуска!
    Лош           Добър