МАКАРА SHIMANO CATANA-4000HGFD

90.00лв.

Налично

  • Производител: Shimano
  • Код: МАКАРА SHIMANO CATANA-4000HGFD

Лагери - 2+1

Пред.число - 5.8:1

Тегло - 335гр

Напиши ревю

Внимание: HTML не се допуска!
    Лош           Добър