Промо
  • Sea Falcon Z Slow 180гр - Джигове

Sea Falcon Z Slow 180гр Джиг

20.80лв.

32.00лв.

Налично

  • Производител: Sea Falcon
  • Код: Sea Falcon Z Slow 180гр Джиг

Налични опции

  • Z SLOW 01 (20.80лв.)
  • Z SLOW 13 (20.80лв.)
  • Z SLOW 15 (20.80лв.)
  • Z SLOW 19 (20.80лв.)

                                                                                                     

Напиши ревю

Внимание: HTML не се допуска!
    Лош           Добър