• SEA FALCON Z SLOW 400гр ДЖИГ - ДЖИГИНГ

SEA FALCON Z SLOW 400гр ДЖИГ

53.00лв.

Налично

  • Производител: Sea Falcon
  • Код: SEA FALCON Z SLOW 400гр ДЖИГ

Налични опции

Напиши ревю

Внимание: HTML не се допуска!
    Лош           Добър