Промо
  • Shimano Aero Match 4000 - Преден аванс

Shimano Aero Match 4000

239.00лв.

350.00лв.

Изчерпан

  • Производител: Shimano
  • Код: Shimano Aero Match 4000
Лагери3+1
Пред. число5.2:1
Капацитет 0.25мм260м
Капацитет 0.30мм180м
Капацитет 0.35мм130м
Тегло385гр

Напиши ревю

Внимание: HTML не се допуска!
    Лош           Добър